swinicki-strony

Zazwyczaj klient czeka na odpowiedź od 2 do 3 godziny. Czas może wydłużyć się w weekend.

Czas jaki potrzebuję na przygotowanie danego projektu jest zależny od indywidualnych potrzeb klienta. W przybliżeniu, czas realizacji prostej wizytówki zajmuje zazwyczaj maksymalnie 3 dni robocze, oczywiście po doprecyzowaniu FORMULARZA POTRZEB. W przypadku sklepu ciężko jest oszacować czas realizacji. Wszystko zależy od ilości sprzedawanych produktów i oczywiście potrzeb klienta.

Domenę i hosting kupuje klient dopiero po zawarciu umowy. Osobiście preferuję zakup na Cyber_Folks ze względu na doskonałe wsparcie techniczne w razie problemu. Oczywiście nie upieram się przy swojej propozycji, jednak ograniczam wybór dostawców dodatkowo do nazwa.pl i home.pl.

Nie pobieram zaliczki od klientów. 

Ceny ustalane są indywidualnie w zależności od wielkości projektu. Nie mam ustalonych widełek cenowych dzięki czemu łatwiej jest mi oszacować koszt który poniesie klient. 

W przypadku prostej strony/e-wizytówki, klient płaci dopiero po publikacji., W przypadku e-sklepu, płatność podzielona jest na dwie części. Pierwszą część kwoty klient płaci w momencie kiedy będzie już przygotowany i zaakceptowany przez obie strony projekt i układ strony ze wszystkimi podstronami, drugą część po publikacji.

Tak. Każdy klient otrzymuje ode mnie 7 dni wsparcia technicznego w razie problemów z działaniem bądź zmian które pojawią się już po publikacji.

Niestety nie. Współpracuję tylko z przedsiębiorcami.

Tak, oczywiście. Forma współpracy stałej wygląda zupełnie inaczej niż pojedynczy projekt. Ustalamy kwotę miesięczną i czas trwania współpracy.

Tak. Koszt pomocy zależy od ilości pracy. Ustalamy go indywidualnie.

error: Nie możesz pobrać zawartość z powodu praw autorskich.