swinicki-strony

O Mnie

Jeśli jesteś zainteresowany współpracą ze mną po prostu zadzwoń.

Nazywam się Bartosz Świnicki i od 6 lat zajmuję się tworzeniem stron internetowych a od 3 lat zawodowo. Jest to moja praca ale przede wszystkim pasja która pomaga mi w zdobywaniu doświadczenia. Zaczynałem swoją przygodę z tworzeniem stron od klasyki czyli HTML i CSS. Na obecną chwilę wszystkie moje strony tworzone są na WordPress.

Grafik komputerowy

Ukończyłem studia graficzne na Wrocławskiej Wyższej Szkole Informatyki Stosowanej ale pasję do malowania pozyskałem z dość nietypowej ” młodzieńczej ” zajawki jaką było Graffiti. Po dość długim namyśle i pracy na etacie postanowiłem postawić wszystko na jedna kartę, połączyć przyjemne z pożytecznym i założyć firmę.

 
 
Prawie jak Tarantion

Od zawsze siedziało we mnie zainteresowanie do nagrywania i tworzenia filmików Wideo.
Zawsze, korzystając z okazji czy to wyjazd czy impreza, starałem się nagrywać fajne i ciekawe momenty
a następnie łączyć je w filmy krótkometrażowe. Moim ulubionym narzędziem do montażu jest program Sony Vegas który pomimo rozbudowanego interfejsu jest na prawdę prosty w obsłudze i bardzo ułatwia tworzenie.

Kanał na Youtube

Posiadam kanał na Youtube na którym będę publikował przede wszystkim filmy wideo związane z WordPress. Będą to szkolenia i poradniki dla tych którzy planują zacząć swoją przygodę na własną rękę i chcieli by poznać “od zaplecza” jak wygląda zabawa z tworzeniem stron internetowych. 

Dodatkowo będę umieszczał kursy poświęcone klasycznej metodzie Webowej takiej jak HTML
i CSS. Jest to już mniej rozpowszechniony sposób budowania witryn i sklepów ale zawsze znajdą się jeszcze pasjonaci “starej szkoły” którym i taka metoda bardziej będzie odpowiadać.

error: Nie możesz pobrać zawartość z powodu praw autorskich.