Stała współpraca dla E-Sklepów

Stała współpraca to nie tylko komfort ale przede wszystkim spokój i więcej czasu na sprawy niezwiązane z konfiguracją i pracą e-sklepu. Jeśli zdecydujesz się nawiązać ze mną współpracę długoterminową, otrzymujesz wsparcie 24/7. Pamiętaj, że w przypadku korporacji i dużych firm projektujących strony i sklepy www, liczy się ilość a nie jakość. "Krowa co dużo ryczy, mało mleka daje", tak można przedstawić ofertę firm, które obiecują złote góry, a kiedy potrzebujesz pomocy, chcesz wprowadzić zmiany, wdrożyć poprawki to rozkładają ręce bo nie mają czasu bądź zwyczajnie nie chcą. Nie piszę tego po to żeby zniechęcić do konkurencji, bo nie na tym rzecz polega.

Wiem jednak, z czym musieli się zmierzyć moi, niektórzy klienci, którzy zaufali korporacją i jak na tym wyszli. Ja stosuję zasadę "raz a dobrze", która definiuje moje podejście do pracy i do klienta. Nie nawiązuję współpracy z nowymi klientami jeśli wiem że czasowo nie podołam. I to jest tylko i wyłącznie jedyny argument przez, który mogę odmówić współpracy długoterminowej. Jeśli ktoś obdarzył mnie zaufaniem i chce ze mną pracować, może liczyć na to że eliminujemy z naszego słownika słowo NIE, NIE CHCĘ, NIE MOGĘ. Pamiętaj, że Twój sklep to również moja wizytówka, dlatego w mojej pracy nie ma  miejsca na błędy i spekulacje. Jeśli zaczynamy razem pracować, robimy to na 100%!

Zacznijmy od tego, że przede wszystkim NIE PŁACISZ za stworzenie samego sklepu, tylko za jego prowadzenie pod kątem technicznym. 
Stała współpraca jest tańszym rozwiązaniem niż jednorazowe przygotowanie sklepu, ponieważ nawiązujemy stałą relację B2B
Pamiętaj, że w cenę współpracy nie są wliczone usługi hostingowe oraz dodatkowe kwestie rozbudowy sklepu, wykraczające po za ustalone warunki.
( Jeśli zażyczysz sobie dodatkowej funkcji, której wdrożenie będzie opierało się na płatnej wtyczce, to ty ponosisz koszt jej zakupu ).
Cena NIE PODLEGA negocjacji, ponieważ jest adekwatna do wykonywanej przeze mnie pracy.